Ten blog korzysta z plików cookies na zasadach określonych tutaj
Zamknij
FILM I TV, LSW
18.02.2016

Premiera filmu “Na granicy” obsługiwanego prawnie przez LSW

Po raz kolejny mamy przyjemność zaprosić na film, którego produkcję wspieraliśmy od strony prawnej.

“Na granicy” (premiera 17 lutego 2016 r.) to emocjonujący thriller reżysera Wojciecha Kasperskiego, twórcy znanego do tej pory głównie dzięki krótkim formom i dokumentom. Fascynacje zamkniętymi, nieco klaustrofobicznymi przestrzeniami, widać również w nowym filmie tego reżysera.

Akcja filmu, inspirowanego zresztą prawdziwymi zdarzeniami, rozgrywa się w odciętej od świata bieszczadzkiej bazie. To do niej zabiera swoich synów (Bartosz Bielenia i Kuba Henriksen) były funkcjonariusz straży granicznej (Andrzej Chyra), aby nauczyć ich dorosłości i na nowo ułożyć rodzinne relacje. Niespodziewana wizyta tajemniczego przybysza  (w tej roli demoniczny Marcin Dorociński) da chłopcom lekcję, której długo nie zapomną…

“Na granicy” to dobry, trzymający w napięciu film, ze zdjęciami autorstwa Łukasza Żala, które świetnie oddają klimat opuszczenia i wszechogarniającej tajemnicy.

7720258.3

Zespół prawa filmowego LSW  w składzie: Maciej Kubiak, Milena Bogdanowicz oraz Michał Sałajczyk, zapewniał kompleksową obsługę prawną producenta filmu – Metro Films – tworząc i negocjując m.in. umowy między koproducentami, umowę dystrybucyjną oraz umowy z głównymi twórcami i aktorami.

Cieszymy się, że po  “Pitbullu“, “Obcym niebie” i “Ziarnie prawdy”, po raz kolejny w ostatnich miesiącach mogliśmy wspierać polską produkcję filmową.

Trailer filmu: “Na granicy”

“Na granicy” (reż. i scen.: Wojciech Kasperski, producent: Metro Films), premiera 17 lutego 2016 r.

Zapraszamy do kin!

#film #Metro Films #Na granicy #prawo filmowe #premiera #produkcja filmowa

Chcesz być informowany o najnowszych wpisach na blogu?

  • - Podaj adres e-mail i otrzymuj informację o nowym wpisach na blogu LSW IP prosto na Twoją skrzynkę
  • - Nie będziemy wysłać Ci spamu

Administratorem Twoich danych osobowych jest Leśnodorski Ślusarek i Wspólnicy sp. k. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Szarej 10, 00-420 Warszawa.

Szanujemy Twoją prywatność dlatego przekazane nam dane nie będą przetwarzane i udostępniane poza LSW w innych celach niż ujęte w Regulaminie IP Bloga. Szczegółowe postanowienia dotyczące naszego IP Bloga, w tym katalog Twoich uprawnień związanych z przetwarzaniem danych osobowych znajdziecie Państwo w Regulaminie IP Bloga.